Naši lidé ve Zlíně

13. 2. 2015 Zlín

Pavel Stojar -zastupitel, člen Rady města Zlína, předseda kulturní komise a Správní rady Kulturního fondu, člen komise pro mezinárodní styky, cestovní ruch a EU.Povoláním novinář a PR specialista.

 

Helena Simerská -zastupitelka, členka finančního výboru zastupitelstva, členka ekonomické a finanční komise.Povoláním manažerka ve společnosti Rovina Group.

 

Svetoslav Točev – zastupitel, člen kontrolního výboru zastupitelstva, člen Správní rady Fondu na opravy a modernizaci bydlení.Povoláním hudební pedagog a hudebník. ... (více)

Naši lidé v zastupitelstvu i radě města

13. 2. 2015 Zlín

V komunálních volbách na podzim 2014 byli na kandidátce hnutí STAN zvoleni do Zastupitelstva města Zlína také tři zastupitelé nominovaní hnutím ZVUK 12.

Zájmy zlínských občanů v zastupitelstvu nyní hájí Helena Simerská, Svetoslav Točev a Pavel Stojar, který je zároveň členem Rady města Zlína. Má na starosti především podporu kulturního a společenského života města prostřednictvím Kulturního fondu města Zlína.

V komisích Rady města Zlína pracují také další zástupci hnutí ZVUK 12. Ve sportovní komisi Jaroslav Vaněk, v kulturní komisi Pavel Stojar, v komisi bytového hospodářství Jaroslava Krajčová, v ekonomické a finanční komisi Jakub Severin, Helena Simerská a Ivo Thurner, v komisi pro mezinárodní styky, cestovní ruch a EU Jakub Severin a Pavel Stojar. ... (více)

Kandidátka pro Zlín

7. 10. 2014 Zlín

Naše kandidáty do zastupitelstva ve městě Zlín najdete na kandidátní listině Stan – Zlín

odkaz: http://www.stan-zlin.cz/titulni-stranka/my-co-stanujeme/

Jsou to:

  • Mgr. Pavel Stojar
  • Jakub Severin
  • Mgr. Svetoslav Točev

 

Naši kandidáti se chtějí angažovat v komunální politice především v kulturní oblasti.

(více)