Warning: getimagesize(http://www.zvuk2012.cz/wp-content/uploads/vlastimil-nejedlik/Trtek_Libor.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.zvuk2012.cz/www/wp-content/themes/zvuk2012/single-kandidati.php on line 10
Mgr. Libor Trtek

Mgr. Libor Trtek

Číslo na kandidátní listině:
5
Okres:
Na Dlouhých 1192, Uherský Brod
Současné zaměstnání:
učitel ZŠ
Osobní prohlášení:
Narozen 16. 12. 1988 v Uherském Hradišti. Po základní škole vystudoval gymnázium J.A.K. v Uherském Brodě a poté Pedagogicku fakultu a Fakultu sportovních studií MU v Brně. Po dokončení studií zaměstnán jako učitel ZŠ s dalším působením na PdF v Brně, kde vyučoval předmět Planetární geografie.

Celoživotně se věnuje sportu a to jak na rekreační, tak vrcholové úrovni. Několikanásobný mistr či vicemistr ČR v horských bězích či v horském maratonu. Účastník mistrovství světa a světového poháru v horském běhu. Organizuje běžecký závod Komenského půlka, vede turistický kroužek při ZŠ.

Mezi záliby patří sporty všeho druhu, zejména horolezectví, surfing, plážový volejbal, cyklistika, dále také cestování, hra na kytaru, jízda na koni.

Rád se setkává s nebojácnými tvůrčími lidmi, kteří se snaží věci měnit k lepšímu. Oceňuje férovost a lidský přístup.