Warning: getimagesize(http://www.zvuk2012.cz/wp-content/uploads/vlastimil-nejedlik/Jandásek_Bohuslav.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.zvuk2012.cz/www/wp-content/themes/zvuk2012/single-kandidati.php on line 10
Bohuslav Jandásek

Bohuslav Jandásek

Číslo na kandidátní listině:
23
Okres:
Květná 1847, Uherský Brod
Současné zaměstnání:
ředitel ZŠ
Osobní prohlášení:
Narodil se v Uherském Hradišti. Po studiích na tamějším gymnáziu a následně na Universitě Palackého v Olomouci začal pracovat jako učitel. Širší pohled na školství měl možnost získat jako úředník a ředitel školského úřadu, kde působil 9 let. Nyní se již 16 let snaží realizovat své představy o vzdělávání na ZŠ Mariánské náměstí v Uherském Brodě. Rád sportuje, cestuje a poznává život v jiných zemích. Nejraději však má hory a údolí mezi Javořinou a Buchlovem. Hodně času tráví s rodinou, v současnosti především s malým vnoučkem.

V komunální politice považuje za důležité vytváření co nejlepších podmínek pro děti a mladé lidi, aby měli důvod žít v Uherském Brodě a město pak bylo vhodným místem k životu pro všechny generace.
Volební kredo:
Každý může působit na své okolí a tím zlepšovat svět.