Warning: getimagesize(http://www.zvuk2012.cz/wp-content/uploads/hlasy.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.zvuk2012.cz/www/wp-content/themes/zvuk2012/header.php on line 47

Warning: getimagesize(http://www.zvuk2012.cz/wp-content/uploads/10511202_698642356875054_3876014704835088217_n.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.zvuk2012.cz/www/wp-content/themes/zvuk2012/header.php on line 47

Programový záměr našeho hnutí:

10. 9. 2018 Uherský Brod

Naše hnutí sdružuje celou řadu profesionálů a specialistů ze školství, zdravotnictví, kultury a soukromé sféry v našem městě a jeho nejbližším okolí. Všichni kandidáti jsou připraveni poskytnout své prověřené schopnosti a zkušenosti ve prospěch rozvoje našeho města.

Hnutí ZVUK 12 vzniklo v několika městech Zlínského kraje, například ve Vsetíně, Uherském Hradišti, Kroměříži, a také v Uherském Brodě. V našem městě přicházíme do komunálních voleb s dodatkem „ÚSPĚCH A KUMŠT“. Je to signál, že všichni naši kandidáti jsou ve svých profesích úspěšní, což jednoznačně prokazují ve svých pracovních činnostech. Valná většina kandidujících je aktivní a úspěšná v nějakém mimopracovním vyžití, ať už ve sportu nebo v kultuře. Tedy dvojitý prokazatelný úspěch. Nejsme politická strana, jsme hnutí, které není zatíženo pravo-levým viděním světa. Naši kandidáti budou vždy své účty skládat svým voličům v regionu a ne stranickým aparátům v Praze či kdekoliv jinde. ... (více)

Co nebo kdo je toto nezávislé hnutí:

28. 8. 2014 Uherský Brod

 

ZVUK 2012 – ÚSPĚCH A KUMŠT sdružuje celou řadu profesionálů a specialistů ze školství, zdravotnictví, kultury, sociální péče, státní správy, samospráv a soukromé sféry v našem městě a nejbližším okolí. Ti všichni jsou připraveni poskytnout své prověřené schopnosti a zkušenosti ve prospěch rozvoje našeho města.

Hnutí ZVUK 12 vzniklo ve čtyřech okresech a několika městech Zlínského kraje, jako například Vsetín, Uherské Hradiště a Kroměříž a následně Uherský Brod. V našem městě jdeme do voleb s dodatkem „ÚSPĚCH A KUMŠT“. Je to signál, že všichni z našich kandidátů jsou ve své profesi úspěšní, což prokazují ve svých profesích a firmách. Valná většina kandidujících je aktivní a úspěšná v nějakém mimopracovním vyžití, ať už ve sportu, nebo v kultuře. Tedy dvojitý prokazatelný úspěch. ... (více)