Warning: getimagesize(http://www.zvuk2012.cz/wp-content/uploads/vlastimil-nejedlik/Sušil_Zbyněk.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.zvuk2012.cz/www/wp-content/themes/zvuk2012/single-kandidati.php on line 10
Ing. Zbyněk Sušil MSc

Ing. Zbyněk Sušil MSc

Číslo na kandidátní listině:
19
Současné zaměstnání:
projektový manažer
Osobní prohlášení:
Narodil se 1.12 1985 v Uherském Hradišti. Po studiu na Gymnáziu JAK v Uh. Brodě vystudoval bakalářský program Manažerská informatika na VUT v Brně. Poté pokračoval inženýrským studiem oboru Řízení ekonomiky podniku tamtéž. Současně stihl splnit podmínky studijního programu European business and finance a získal titul MSc (master of science) ze zahraničních studií na Nottingham Trent University.
Znalosti ze studií a zkušenosti z lektorské činnosti v oboru ICT využívá dodnes v Krajském centru dalšího profesního vzdělávání, kde se propracoval až na pozici zástupce ředitele a člena správní rady společnosti. Současně působí na jako OSVČ v oblasti investičních i neinvestičních dotací do vzdělávání. V tomto oboru spolupracuje s nejvýznamnějšími zaměstnavateli ze Zlínského kraje, ale také se společenstvími vlastníků bytových jednotek a fyzickými osobami.

Celý život tíhne ke sportu, začínal pod dohledem dědečka Mirka „Gazdy“ Kreisla jako fotbalista, později florbalista. Dodnes hraje amatérsky hokej s kamarády z HCUB B a je aktivním členem horolezeckého oddílu TJ Sokol Uherský Brod. Od roku 2017 vede Horolezecký kroužek s 30 dětmi, se kterými vyjíždí do okolních skal.
Většinu volného času tráví aktivně v přírodě ať už v okolí Chřibů nebo v zahraničí.

V současnosti je svobodný, žije s partnerkou a jejími 2 dětmi.
Do politiky vstupuje na základě vlastního rozhodnutí, kdy cítí nutnost změny.
Volební kredo:
Motto: Pro dosažení vytyčeného vrcholu je nejdůležitější zvolená cesta. Cesta tvrdé práce, slušného a logického jednání.