Warning: getimagesize(http://www.zvuk2012.cz/wp-content/uploads/vlastimil-nejedlik/Rožnovská_Alena.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: Unable to find the socket transport "ssl" - did you forget to enable it when you configured PHP? in /www/doc/www.zvuk2012.cz/www/wp-content/themes/zvuk2012/single-kandidati.php on line 10
Alena Rožnovská

Alena Rožnovská

Číslo na kandidátní listině:
18
Okres:
Prosná 1906, Uherský Brod
Současné zaměstnání:
pracovník THP
Osobní prohlášení:
Narodila se 30.11.1983 v Uherském Hradišti. Celý život bydlí v Uherském Brodě, kde také absolvovala místní gymnázium. Po jazykové škole nastoupila do nedaleké firmy Kredit, spol. s r.o. jako asistentka obchodního ředitele. Ještě před mateřskou dovolenou své pracovní působiště na chvíli vyměnila za obdobnou pozici ve firmě Unis-Jakos, s.r.o. Nyní pracuje v internetovém obchodě MAXMAX.cz.

V dětství byla skautkou místního střediska a také členkou basketbalového oddílu Spartaku. I přes nynější neaktivní členství v těchto oddílech kladný vztah k přírodě a sportu u ní přetrvává dodnes. Nyní se věnuje hlavně rodině. Aktivity jsou tedy spjaté převážně s dětmi a proto se taky v loňském roce stala předsedkyní spolku Stříška, který akce pro děti a rodiny pořádá.

Je vdaná a má dvě děti. Má ráda turistiku a aktivní život. Volný čas jí vyplňuje rodina a přátelé. Ráda cestuje, ale ke štěstí jí postačí i procházky po okolí.
Volební kredo:
„Dobré divadlo začíná dobrým vrátným.“